Okul Temizliği

Okul Temizliği

Hatay temizlik firmaları arasında öncü olan yağmur temizlik , okul  temizliğinde de sizlere hizmet vermektedir. Temizlik yapılacak yerlerde bulunan sıralar , tahtalar öğretmen odaları, koridorlar ve merdivenler  göz önünde bulundurularak, eşyalara ve  yerlere özel temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Çelik veya Ahşap temizliğinde farklı farklı malzemeler kullanılarak temizlik esnasında veya sonrasında eşyalarınızın zarar görmesi engellenmektedir. Temizlik yapılırken hijyene önem verilmesinin yanı sıra sağlığa da önem vermekteyiz. Bu sebeple temizlik malzemeleri sağlığa zarar vermeyecek şekilde seçilir. Temizlikte kullanılan malzemeler, uygulanacak yüzeye hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

Okulunuzun öğrenciler ve öğretmenler  için tercih edilebilir olması açısından çalışmalar yaptığınızı biliyoruz. Bu çalışmaların en başında temiz bir ortam sunmanın ne derece önemli olduğunun farkındayız. Ancak temizlik firmasının sizler kadar özenli davranmaması sonucu okul  temizliğinin istenilen düzeyde olmamasına ve emeklerinizin boşa gitmesine neden olur. Okulunuzda her ne kadar sıra, oda  ve oğrenciler için oyun ortamı sağlamış olsanız da, yeterli düzeyde hijyen sağlanmamış okullar, öğrenciler açısından bakıldığında her zaman eksi puan alır. Bu doğrultuda sizleri anlıyor ve üst düzey hizmet sunabilmeniz için temizlik işlerinizi güvenli ellere bıraktığınızın garantisini veriyoruz.

Antakya temizlik firmaları arasında en güvenilir şirket olan yağmur temizlik müşteri memnuniyeti için sunduğu hizmetle anılmaktadır. Temizlik sırasında toz kir ve kalıntılar hiçbir şekilde kalmamaktadır , en ince ayrıntılara bile önem verilmektedir. Okul  temizliği topluma açık olup bilhassa temizliğe en iyi şekilde önem verilmesi gereken bir yerdir. Okul temizliği insanlar tarafından aktif kullanılıp temizliği profesyonel kadroyla yapılması gerekmektedir. Hatay yağmur temizlik profesyonel kadrosuyla gözünüzü arkada bırakmayacak kaliteli hizmetin benimsendiği, öğrencilere değer verildiği, öğrenci ve öğretmenlerin isteklerini dikkate alan ve her geçen gün sektördeki yerini bir üste taşıyan firmalardan bir tanesidir.

Okul temizliğinde yapılan rutin temizlikler öğrencilerin hem sağlığını korur hem de çalışma motivasyonunu arttırır. Bu nedenle bütün okullar çalıştıkları ortamların görsel güzelliği haricinde çalıştıkları yerin hijyenine de dikkat etmektedir. Okullarınızın temizliğine önem vermemizin sebebi evimizden çok okullarımızda geçirdiğimiz zamanlardır. Bunu biliyor ve anlıyoruz.

Okul temizliği çok zahmetli ve zor bir iştir. Bu temizlik için orada çalışan görevliler temizliği yapsa da profesyonel bir temizliğin yerini asla tutmaz. Hatay yağmur temizlik olarak yıllardır verdiğimiz hizmete ve tecrübelerimize dayanarak personellerimizin özverili çalışmasını sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

Hizmet yerlerimiz arasında Defne, İskenderun, Reyhanlı, Kırkhan ilçeleri de vardır. İskenderun temizlik şirketleri arasında da yerini almıştır. Ofis temizliğinde sadece İskenderun değil Reyhanlı temizlik firmaları ve Kırkhan temizlik firmaları arasında da adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Temizlik konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yağmur temizlik okullarda temizliğe hız kesmeden devam ediyor. Sizinle çalışmak bizim için bir onurdur.

Sosyal Medya

İletişim

hatayyagmurtemizlik@gmail.com
0536 708 09 68/0539 516 65 38
Saraykent Mah.258.sokak Sertyürek apt.Kat:5 No:17, 31030 Antakya